Hazır Kurulu Sistem

Hazır Kurulu Sistem

Hazır Kurulu Sistem

 

Bilgi Çağı’na geçişle birlikte dijital teknolojilerde yaşanan gelişim her alanda kendini hissettirmektedir. Ticari faaliyetler de küresel ölçekte sanal platformlardan yapılır hale gelmiştir. E-ticaretin gittikçe daha da önem kazandığı günümüzde işletmelerin e-ticaret uygulamalarına olan ihtiyacı da artmaktadır. Bu nedenle hazır kurulu sistem aracılığı ile firmalar çalışmalarını tüketicilerle buluşturabilir. Oneopencart e-ticaret sürümleri konusunda başarılı hizmetler vermektedir.

 

Ürün ya da hizmet satışları için işletmelerin web adresleri üzerinden tüketicilerle buluşması teknolojik gelişmelerle doğru orantılıdır. Bu platformlarda kesintisiz ve hızlı bir iletişim sağlanır. Geçmişteki geleneksel ticari faaliyetler tek yönlü ve eş zamansız olurken ürün odaklı olarak uygulanmıştır.

 

Günümüzde tüketicilerin merkezde yer aldığı bir ticari anlayış hakimdir. Buna bağlı olarak tüketiciler birer içerik üreticisi haline dönüşmüştür. İşletmelerle sanal platformlar üzerinden tüketicilerin bağ kurması kolaylaşmış ve diğer tüketicilerle de iş birliği içinde hareket edilebilir hale gelinmiştir.

 

Hazır Kurulu Sistem Nedir?

 

Hazır kurulu sistem nedir? E-ticaretle ilgilenenler için merak edilecekler arasında yer almaktadır. Bu sistemler e-ticaret uygulamasının işletme bünyesine entegre edilebilmesine olanak tanır. Oneopencart e-ticaret sürümleri fonksiyonel özelliklere sahiptir.

 

Kullanımı kolay bir sürüm olması, entegrasyon açısından problem çıkarmaması, teknik bilgiye çok fazla ihtiyaç duyulmaması hazır kurulu sistemlerin önemli bir özelliğidir. Bu nedenle de işletmeler açısından ürün ya da hizmet satışları sırasında güvenle kurularak e-ticaret çalışmaları yapılabilir.

 

Hazır kurulu sistemlerin işletme açısından birçok avantajı bulunur. Küçük ve orta ölçekteki işletmelerin yanı sıra büyük ölçekteki işletmeler açısından da hazır kurulu sistemler tercih edilmektedir. Hazır kurulu sistemler için teknik bilgi gereksinimi yoktur.

 

Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı sayesinde ürün yönetimi kolaylıkla yapılabilmektedir. Hazır kurulu sistemler sayesinde tasarım ya da kodlama bilmeye gerek kalmamaktadır. Hazır şablonların olması işletmeye özgürce hareket etme şansı tanırken firma dilediği gibi sistemi kullanabilir.

 

Hazır şablon kullanmak istemeyen işletmeler açısından ise firmaya özel tasarım seçenekleri oluşturulabilmektedir. Bu sistemler güvenilir alt yapılar üzerinde kurulmaktadır. Bu nedenle de site güvenliği ve verilerin muhafaza edilerek korunması kolaylaşmaktadır.

 

İşletmenin teknik konulara odaklanmasına gerek kalmaması zamanın tasarruflu kullanılmasına yol açar. İşletme ürün ya da hizmet satışlarına odaklanabilme şansı elde eder. E-ticaretle ilgilenen firmaların hazır kurulu sistemleri tercih etmesi durumunda sanal POS ve kredi kartı ile işlem yapabilme çalışmaları hazır olarak işletmeye sunulur. İşletmelerin anlaşma sağladığı ödeme sistemleri ile hazır kurulu sistemlerin entegrasyonu kolaydır.

 

Hazır kurulu sistemlerin taşıdıkları özelliklerden biri de lojistik desteği sağlayabilme özelliğidir. Bazı hazır sistemler kargo firmaları ile anlaşma sağladıklarında işletme açısından indirimli işlemler için destek alınabilmektedir.

 

Bu sistemler online pazar yeri ile uyumlu olabilecekleri gibi sosyal medya entegrasyonu sayesinde geniş bir kitleye ulaşmayı kolaylaştırabilmektedir. Opencart açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı özgün hale getirilmiştir ve Türkiye’de bir ilktir. Profesyoneller tarafından tercih edilen sistem kurumsallaşmak isteyen işletmeler için ideal bir uygulamadır.

Hazır Kurulu Sistem

Hazır Kurulu Sistem

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Antomi 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Antomi 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Antomi 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Antomi 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Antomi 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Antomi 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Antomi 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Antomi 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Antomi 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Antomi 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Antomi 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Antomi 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Boxima 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Boxima 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Boxima 1 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Boxima 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Boxima 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Boxima 2 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Boxima 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Boxima 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Boxima 3 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Boxima 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Boxima 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Boxima 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    One..

349,00₺

Üretici : OneOpenCart

rating

One OpenCart Animo 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi

One OpenCart Animo 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi    One OpenCart Animo 4 Teması Hazır Full E-Ticaret Paketi Ömür Boyu Ücretsiz Lisansa sahiptir.    OneOp..

349,00₺

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 12 (2 Sayfa)