Destek Paketi

Destek Paketi

Destek Paketi

 

E-ticaretin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde işletmelerin hazır kurulu sistemlere gereksinimleri artmaktadır. Bu tür sistemler işletmeye rakipleri arasında öne çıkma şansı tanımaktadır. Teknolojinin geldiği noktada işletmelerin bu gelişmeleri yakından takip etmesi zorunludur. Aksi halde piyasalarda varlık göstermek onlar açısından zorlaşacaktır. Destek paketi de bu açıdan işletme için önemlidir.

 

Hazır kurulu sistemlerin destek paketleri aracılığı ile daha işlevsel hale gelmesi kolaylaşır. İşletme bu sayede rekabetin yoğun olarak yaşandığı küresel piyasalarda kurumsal nitelik kazanabilir. Aynı zamanda küresel ölçekte müşterilere hitap edebilmesi için de bu tür uygulamalara gereksinim duymaktadır.

Opencart işletmeler için fonksiyonel hale getirilmiş açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımlarını özgün halde destek paketleri ile birlikte sunar. Destek paketleri hazırlanırken işletmenin ihtiyaçlarına uygun çözümler çeşitlenebilmektedir.

 

Destek Paketi Kapsamı

 

İşletmelerin ticari faaliyetleri sırasında hazır kurulu sistemlerden destek görmesi işlerini kolaylaştırmaktadır. Destek paketi kapsamı oldukça geniştir ve ihtiyaçlara göre istenilen özelliklerin kısa sürede sisteme entegrasyonu sağlanır.

 

SEO adı verilen ve arama motoru optimizasyonu olarak adlandırılan çalışmalar işletmenin Google aramalarında üst sıralarda yer alabilmesi için gereklidir. Bu çalışma yapılırken hazır kurulu sistemler aracılığı ile işletmeye sunulabilir. Çalışma sırasında teknik bir uygulama yapmaya gerek kalmaz ve sisteme entegrasyonu paketin kısa sürede yapılabilir.

 

Yönetim paneli konusunda da işletme için destek paketi kapsamında kod ve tasarım bilgisine ihtiyaç duyulmadan çalışma yapılabilmesi mümkün olmaktadır. Destek paketleri içerisinde birçok özellik bulunabilir ve bunlar aktif hale getirilebilir.

 

Mobil yönetim uygulaması da bunlardan biridir. Web sitesinin yönetilmesini kolaylaştıran bu uygulamalar sayesinde tüketicilerle işletmelerin arasındaki çalışmalar profesyonel bir bakış açısı ile yönetilir.

 

Destek paketleri tercih edildiğinde e-ticaret sitesi daha işlevsel hale gelebilir. E-ticaret sitesine sahip olan bir işletmenin bu platforma sınırsız sayıda ürün yükleyebilmesi ve kategori ile marka sayfalarını açabilmesi mümkündür.  Yönetim panelinin üzerinden e-posta hesabı açabilir. Destek paketleri tercih edilirken uygulamanın sunduğu çeşitli hizmetlerden yararlanılabilir.

 

İndirimli kargo anlaşmaları, e-ticaret sitesine yeni özellikler eklenebilmesi, yüksek güvenlik tedbirleri gibi farklı uygulamalar bu tür çalışmalardan bazılarıdır. OneOpenCart bu çalışmalar sırasında profesyonel olarak hizmetler sunmaktadır. İşletmelerin ticari başarılarında bu hizmetler önemli bir yer edinir.

 

Destek paketleri sayesinde detaylı sipariş yönetimi kontrol edilebilir. Gelişmiş raporlama ve istatistik seçenekleri ile işletme desteklenir. İşletmeler açısından ölçme ve optimizasyonun önemi göz ardı edilemeyecek nispette değerlidir. Dijitalleşmenin yoğun olarak yaşandığı günümüzde destek paketleri sayesinde e-ticaret sitesinin hareket alanı artırılabilir.

 

Sanal POS ve ödeme sistemleri entegrasyonu da işletme açısından önem taşır. Bu ve benzeri birçok neden destek paketlerinin kullanılmasını gerekli kılmaktadır. OneOpenCart açık kaynak kodlu özgünleştirilmiş yazılım uygulaması sayesinde Türkiye açısından bir ilki başarmıştır. Bu çalışmalar destek paketleri ile de çeşitlendirilerek işletmeler için uygulanabilir hale getirilmektedir.

Destek Paketi

Destek Paketi

Bu Reyonda ürün bulunamadı.